Strefa Rodzica Kontakt

O nas

Przedszkole Arka Noego to nowoczesny, przestronny budynek, który został zaprojektowany i zbudowany pod działalność przedszkolną.

Każde nasze pomieszczenie zostało wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, odpowiednich dla przedszkola. Zadbaliśmy o każdy szczegół oraz element niezbędny do stworzenia estetycznej i bezpiecznej placówki.

Uważamy, że od najmłodszych lat warto rozwijać poczucie estetyki. Otoczenie oraz przedmioty jakimi otaczamy się kształtują nasz gust. Dlatego nasze przedszkole to kolorowe i estetyczne wnętrza, z ładnymi i funkcjonalnymi mebelkami oraz pomocami edukacyjnymi. Elementy wykończenia, takie jak dodatki imitacji drewna, ściany w łazienkach w postaci fali, czy też bulaje na klatce i holu górnym nawiązują do Arki.

Budując przedszkole Arka Noego zadbaliśmy w szczególności o bezpieczeństwo.
Każda z sal została wyposażona w atestowane mebelki oraz zabawki. Sale dla 3 i 4 latków mają po około 70 m2 i  posiadają unikalne zabudowy: domek, zjeżdżalnia, basen z kulkami, sklepik, komin świetlny. We wszystkich pomieszczeniach zostały położone kolorowe, atestowane wykładziny. Budynek jest wyposażony w monitoring oraz wentylację mechaniczną. Zaś nasza kuchnia jest bardzo profesjonalnie i nowocześnie urządzona. Łazienki, ze względu na swoje urządzenie oraz wykończenie, są niewątpliwie przyjazne Dzieciom.
Szatnia, swoim wyglądem oraz funkcjonalnością pozwala na swobodne
oraz samodzielne korzystanie z niej.
Natomiast  plac zabaw zagospodarowany jest w bezpieczne oraz dostosowane do wieku Dzieci sprzęty i zabawki ogrodowe.